Maturák

Sháníte fotografa na Váš maturitní ples? Mrkněte dolu ↓

Pokud Vaší třídu oslovil můj styl fotografií, ozvěte se, moc ráda se stanu nenápadnou součástí Vašeho velkolepého večera a zachytím feeling a průběh celé akce. Zaměřuji se na akci a emoce, během noci ale zachytím i portréty a rodinné chvíle. 

Harmonogram

Průběh večera

Setkání 1,5h před začátkem – seznámíme se, já si projdu sál a připravím se

Začínám fotit cca hodinu před začátkem; vrcholení příprav jak v sále, tak v zákulisí, vznikají i snímky příchodu prvních hostů a prostoru

Během Vašeho plesu zůstávám ve střehu, soustředím se na detaily v sále i v hledišti.

Při šerpování udělám portréty maturantů a následně společnou fotku celé třídy. 

Zbytek večera se zaměřuji hlavně na zachycení celkové atmosféry a rodinných chvilek. Samozřejmostí jsou fotky s kamarády i se spolužáky.

Odcházím cca půl hodinky po Vašem půlnočním překvapení, kdy udělám poslední snímky Vaší party a pár záběrů ze závěru párty.

Pro Vás

Čas: 7-8hodin

Počet: 300 Vámi vybraných, plně editovaných snímků.

Rezervaci Vašeho termínu můžete udělat emailem nebo přes formulář alespoň 10 dni dopředu.

Pokud si stále nejste jisti, můžeme nejdříve udělat osobní schůzku s vyslanci třídy pro konzultaci všech podrobností. V tomto případě prosím vyplňte i vhodný termín pro konzultaci. Schůzka v ČB a ČK.

Po rezervaci Vám na email zašlu veškeré nezbytné dotazy z mé strany, jako např. kde se ples nachází, Váš přesný časový harmonogram, počet maturantů a počet hostů. 

Zároveň Vám zašlu i cele obchodní podmínky a veškeré informace, které by zajímali Vás. Váš termín je rezervovaný ve chvíli zaplacení nevratné zálohy 900,- a to převodem nebo v hotovosti minimálně 7 pracovních dní před plesem. 

Zbytek kalkulace možné zaplatit hotově po plese nebo převodem na účet.

Je možné přiobjednat více snímků jak před plesem tak během Vašeho výběru. Ten můžete očekávat do týdne po plese. V emailu Vám pošlu odkaz s heslem. Po odeslání vašeho výběru a celé částky do 30ti dnů posílám úschovnou hotové snímky v plné tiskové kvalitě.

Cena

Záloha: 900,- pro rezervaci termínu

Cena celkem: 3.800,- (-záloha) + doprava

Cena za snímek z výběru navíc: 20,-
Cena za 10 snímků navíc: 150,-
Cena za 50 snímků navíc: 500,-

0
×